راهنمای کاربرد سایت

راهنمای ورود به دوره ها

امتیاز کاربران

ستاره فعالستاره فعالستاره فعالستاره فعالستاره فعال
 

ورود و استفاده ی از دوره ها برای اعضای سایت بسیار ساده است ، فقط کافیست مراحل زیر را یکبار بخوانید و عمل کنید:

برای استفاده از خدمات سایت جزوب ، لازم است به روش زیر عمل کنید ( در تصویرها ی زیر به فلش های آبی رنگ دقت کنید) : 

1 - ابتدا با ورود به صفحه ی نخست سایت جزوب ، و از منوی بالا به ناحیه ی کاربری رفته و از قسمت "ورود و خروج اعضا" کلیک کرده و وارد صفحه ی ورود بشوید:

 


2 -در صفحه ی ورود اعضا مطابق هر فرم ورودی دیگری باید نام کاربری و کلمه ی رمز ورود را وارد کنید. به فارسی یا انگلیسی بودن صفحه ی کلید دستگاه خود دقت کنید ، همینطور به اینکه کلید caps lock در حالت غیر فعال باشد.

(افرادی که عضویت آنها هنوز تایید نشده ، امکان ورود ندارند و لازم است ابتدا ایجاد حساب کاربری کنند و حتما از مدیر سایت بخواهند عضویت آنها را فعال کند.)


3 -پایین ِ تمام صفحات مربوط به آموزش مجازی ، یک منو داریم به نام "آموزش مجازی" در این منو برنامه ی هفته ی 1 تا هفته ی 10 بر حسب موضوع درسی و به تفکیک موجود است. منوی دیگر فهرست درسهای من میباشد که همه ی درسهای آن دوره با لینک مربوطه قابل دسترسی است. آزمونهای من نیز شامل آزمونهای پایان هفته است. اگر نیاز به رفع اشکال و پشتیبانی دارید از منوی پشتیبانی وارد شوید.


4 -پس از ورود به صفحه ی برنامه ی هفتگی ، میتوانید برای هر یک از روزهای 1 تا 7 از برنامه ی منظم و تعیین شده ، یهره ببرید. برای هر روز 3-4 جلسه ی 45-60 دقیقه ای در نظر گرفته شده است. نام درسها کلیک خور است و شما را مستقیم میبرد به صفحه ی مربوطه.

 


5 -در صفحه ی درسهای من ، یک فهرست کامل از تمام درسهای مجاز شما در این بازه ی زمانی ، یک لیست در اختیار دارید و میتوانید فارغ از برنامه ی هفتگی ، یه هر درسی که مایلید ، مراجعه نمایید.

 


6 -در کنار تمام صفحات آموزشی و درسنامه ها ، در سمت چپ ، منوی کتابخانه ی مجازیست. در این منو میتوانید تمام درسهای مربوط به یک مهارت را یکجا لیست کنید و ببینید. مثلا تمام درسهای مربوط به speaking را یکجا لیست کنید.


 

7 -در بسیاری از درسنامه های آموزشی ، در بالای متن ، فایلهای قابل دانلود موجود است ، و می توانید آنها را بارگیری کرده و در فرصت مناسب از آنها استفاده کنید.

 

خبرنامه

مجموعه مطالب