دوره های آموزشی

با توجه به دسته و گروه مورد نظر، دوره های مناسب خود را فراخوان کنید و از بین آنها بهترین ها را برگزیند.

۲۵۰ هزار تومان
دوره ی ارتقای speaking تا سطح پیشرفته

ارتقای speaking تا سطح پیشرفته

گفتار یا speaking را در خانه و بصورت آنلاین تا سطح پیشرفته ارتقا بدهید. این ویدیو درسها شامل معرفی الگوهای برتر ، تجزیه و تحلیل پاسخها، واژگان و اصطلاحات، و آزمون نمونه با پاسخ میباشند.

مشاهده جزئیات…

۰% تکمیل‌شده
۰/۱۲ مرحله

۲۷۰ هزار تومان
نگارش آیلتس جنرال task 1

نگارش آیلتس جنرال Task 1

نگارش آیلتس جنرال task 1 را به هراه نکات مهم و واژگان و تمرین انواع نامه در آزمون آیلتس را در یک دوره ی کامل به همراه منابع مورد نیاز با استاد غفاریان بصورت مجازی بگذرانید.

مشاهده جزئیات…

۰% تکمیل‌شده
۰/۳۲ مرحله

۱۲۰ هزار تومان
دوره ی کامل زمانها

آموزش کامل زمانها در زبان انگلیسی

هر یک از مباحث زبان را که می خواهی یادبگیری، مستقیم یا غیر مستقیم به دانش کافی و تسلط بر مبحث زمانها نیاز داری. زمانهای انگلیسی ۱۶ شکل دارند که ۱۲ تای آنها خیلی پرکاربرد هستند. این دوره ی کامل را به همراه منابع مورد نیاز با استاد غفاریان بصورت مجازی بگذرانید.

مشاهده جزئیات…

۰% تکمیل‌شده
۰/۵۰ مرحله


دیدگاه دانشجویان ما در مورد آکادمی جُزوِب

من در سطح intermediate بودم و با نظارت دکتر غفاریان و در مدت ۶ ماه و طی یک دوره مجازی آیلتس (اینترنتی) توانستم اورآل ۶.۵ را در آزمون آیلتس بگیرم. با پیگیری های استاد ، انگار در تهران و در کلاس درس ایشان بودم، و همه چیز به بهترین حالت پیش رفت.
student 1
یاسمن زمانی
وکیل پایه یک - هرمزگان
من با استاد غفاریان کلاس آیلتس نیمه حضوری داشتم : ۱۵ ساعت حضوری و چند دوره ی مجازی رایتینگ و سپیکینگ نیز انتخاب کردم، از دقت و انسجام کاری ایشان و جزوه های انحصاری نهایت بهره را بردم و در همان اولین نوبت ، نمره ی مورد نظردر آیلتس را کسب کردم.
student2
سارا خرسندی
آیلتس ۷ - پاییز ۹۸
من به همراه یکی از دوستانم یک کلاس حضوری آیلتس ۲۸ ساعته ی خصوصی با استاد غفاریان برداشتیم، بعد از ۳ ماه کار مداوم و منظم ، من در اولین تلاشم موفق شدم در آزمون آیلتس، اورآل ۷.۵ را کسب کنم.
student6
آرش بهبودی
آیلتس ۷.۵ زمستان ۹۸
خدمات جانبی آزمون ها در گروه آموزشی استاد غفاریان، از تنوع و کارایی فوق العاده ای برخوردارند و من در مدت آشنایی با ایشان، و حتی بعد از موفقیت در آزمون، این خدمات را به دوستان و عزیزانم معرفی میکنم. بخصوص آزمونهای پلکانی کار خلاقانه و بی مانندی است.
student5
عسل شیشوانی
ازتبریز
at consectetur et, id id porta. اسکرول به بالا