دوره های آموزشی

با توجه به دسته و گروه مورد نظر، دوره های مناسب خود را فراخوان کنید و از بین آنها بهترین ها را برگزیند.

۲۲۰ هزار تومان
دوره ی ارتقای speaking تا سطح پیشرفته

ارتقای speaking تا سطح پیشرفته

گفتار یا speaking را در خانه و بصورت آنلاین تا سطح پیشرفته ارتقا بدهید. این ویدیو درسها شامل معرفی الگوهای برتر ، تجزیه و تحلیل پاسخها، واژگان و اصطلاحات، و آزمون نمونه با پاسخ میباشند.

مشاهده جزئیات…

۰% تکمیل‌شده
۰/۱۲ مرحله

۲۴۰ هزار تومان
نگارش آیلتس جنرال task 1

نگارش آیلتس جنرال Task 1

نگارش آیلتس جنرال task 1 را به هراه نکات مهم و واژگان و تمرین انواع نامه در آزمون آیلتس را در یک دوره ی کامل به همراه منابع مورد نیاز با استاد غفاریان بصورت مجازی بگذرانید.

مشاهده جزئیات…

۰% تکمیل‌شده
۰/۳۲ مرحله

۹۹ هزار تومان
دوره کامل گرامر زمانها در زبان انگلیسی

آموزش کامل زمانها در زبان انگلیسی

هر یک از مباحث زبان را که می خواهی یادبگیری، مستقیم یا غیر مستقیم به دانش کافی و تسلط بر مبحث زمانها نیاز داری. زمانهای انگلیسی ۱۶ شکل دارند که ۱۲ تای آنها خیلی پرکاربرد هستند. این دوره ی کامل را به همراه منابع مورد نیاز با استاد غفاریان بصورت مجازی بگذرانید.

مشاهده جزئیات…

۰% تکمیل‌شده
۰/۵۰ مرحله


دیدگاه دانشجویان ما در مورد آکادمی جُزوِب

من در سطح intermediate بودم و با نظارت دکتر غفاریان و در مدت ۶ ماه و طی یک دوره مجازی آیلتس (اینترنتی) توانستم اورآل ۶.۵ را در آزمون آیلتس بگیرم. با پیگیری های استاد ، انگار در تهران و در کلاس درس ایشان بودم، و همه چیز به بهترین حالت پیش رفت.
student 1
یاسمن زمانی
وکیل پایه یک - هرمزگان
من با استاد غفاریان کلاس آیلتس نیمه حضوری داشتم : ۱۵ ساعت حضوری و چند دوره ی مجازی رایتینگ و سپیکینگ نیز انتخاب کردم، از دقت و انسجام کاری ایشان و جزوه های انحصاری نهایت بهره را بردم و در همان اولین نوبت ، نمره ی مورد نظردر آیلتس را کسب کردم.
student2
سارا خرسندی
آیلتس ۷ - پاییز ۹۸
من به همراه یکی از دوستانم یک کلاس حضوری آیلتس ۲۸ ساعته ی خصوصی با استاد غفاریان برداشتیم، بعد از ۳ ماه کار مداوم و منظم ، من در اولین تلاشم موفق شدم در آزمون آیلتس، اورآل ۷.۵ را کسب کنم.
student6
آرش بهبودی
آیلتس ۷.۵ زمستان ۹۸
خدمات جانبی آزمون ها در گروه آموزشی استاد غفاریان، از تنوع و کارایی فوق العاده ای برخوردارند و من در مدت آشنایی با ایشان، و حتی بعد از موفقیت در آزمون، این خدمات را به دوستان و عزیزانم معرفی میکنم. بخصوص آزمونهای پلکانی کار خلاقانه و بی مانندی است.
student5
عسل شیشوانی
ازتبریز
اسکرول به بالا