پرسش و پاسخ

ابتدا به پرسشهای رایج زیر دقت کنید ، اگر سوال خود را نیافتید از فرم پایین صفحه با ما مطرح کنید.

خرید دوره ها

در برخی از دوره ها بلافاصله بعد از خرید دسترسی خواهید داشت و در برخی دیگر باید چند ساعت (حداکثر تا ۶ ساعت در طول روز کاری) صبر کنید تا دسترسی شما تایید بشود. تا آن موقع میتوانید از برخی درسها در داخل دوره استفاده کنید.
مشکلی نیست ، برای نظم و برنامه ریزی بهتر و نظارت استاد بر روند کاری شما ، در برخی از دوره ها، درسها بصورت قطره چکانی (dripping) ارایه شده یعنی ابتدا درس اول را ببینید و بخواند و سپس به درس دوم بروید. حد فاصل دو درس معمولا ۳۰ دقیقه است و درس آخر تا آزمون ۲۴ ساعت فاصله زمانی خواهد داشت. با اینکار تکالیف ، تمرین، رفع اشکال، و ازمون ها دقیقتر خواهند بود.
در طول مدت دوره ها - مثلا ۶ هفته - میتوانید تا ۳ بار دوره را بدون هزینه تکرار کنید. بعد از اتمام مدت دوره میتوانید در صورت نیاز آنرا مجدد ثبت نام کنید البته اینبار از تخفیف نیز بهره مند خواهید شد.

پرسشهای مربوط به اشتراک

پلنهای اشتراکی متنوعی در اختیار شما عزیزان است : تکدرس یکماهه : برای تست امکانات سایت و مطالب / چند درس جامع یکماهه : برای بهره گیری از مطالب هر ۴ درس / تکدرس یکساله : برای عضویت یک درس - مثلا زبان - در طول یکسال تحصیلی . دقت کنید این اشتراک شامل تمامی خدمات از جمله مطالب آموزشی ، مشاوره ای ، کتابخانه ی دیجیتال ، رفع اشکال علمی ، و رفع اشکال فنی است. و البته بغیر از دوره های درسی که باید مجزا تهیه بشوند.
دقت کنید ، خدمات یک دوره یشامل کلیه ی خدماتی است که دانشجویان در سر کلاس دریافت میکنند و البته به شکل غیر حضوری . بنابراین هزینه ی یک دوره ی مشخص را خدمات آن تعیین میکند. مثلا با پرداخت ۸۵ هزا تومان خدماتی را دریافت خواهید کرد که در یک کلاس حضوری با همان استاد باید ۱۰ برابر یا بیشتر پرداخت کنید. از طرفی اشتراک ماهیانه فقط با ۲۰ یا ۲۵ هزار تومان میتوانید از بخش قابل توجهی از همان خدمات و مطابق برنامه ی درسی اعلام شده بهره مند شوید. هزینه ها و خدمات تفاوت قابل توجهی دارند.
همانطور که در شرایط و قوانین عضویت در روز ثبت نام به شما اعلام کردیم ، ما به تعهدات خود پایبند خواهیم بود. برنامه ی مطالب ارایه شده در سایت موجود است و عینا و یا بیشتر از آن به شما عزیزان تقدیم خواهد شد.
هر گاه در دوره ای ثبت نام کردید و آن را در صفحه ی اختصاصی خود ندیدید ، از منوی عمومی وارد آن درس بشوید و از برنامه ی دوره ی مورد نظر استفاده کنید. ولی لطفا موارد را از بخش پشتیبانی برای ما تیکت بزنید تا سریعا رفع اشکال بشود.
پاسخ خود را در سوالات بالا پیدا نکردید؟ لطفا سوالات کلی را در فرم زیر ارسال کنید. برای سوالات اختصاصی و دریافت جواب شخصی ، از طریق “پشتیبانی” اقدام نمایید.
سبد خرید محصول با موفقیت حذف شد. بازگردانی محصول
  • هیچ محصولی در سبد وجود ندارد.