آیلتس مجازی ، تافل مجازی: آموزش مجازی زبان

آموزشهای غیر حضوری – اینترنتی ، مکاتبه ای ، مجازی ، و امثال آن – مانند هر رویدادی میتواند با اندکی تلاش و دقت تهدیدها را به فرصتها تبدیل کند….
امروز رویکرد آموزش مجازی (و انواع آن) به یک ضرورت اجتناب ناپذیر تبدیل شده است. سبک زندگی نوین و مشکلات آن از قبیل کمبود وقت و فاصله های زمانی و مکانی ما را برآن میدارد که به آموزش مجازی زبان بعنوان راهکاری مفید بیندیشیم. هرچند مانند هر پدیده ی دیگر برای بهره گیری بیشتر از آن باید ها و نباید هایی وجود دارد:

پیش از اتخاد هرگونه تصمیمی در باره ی آموزشهای مجازی ( اینترنتی و از راه دور) آیلتس مجازی و تافل مجازی دقت کنید که :

از میان ۵۰ کتاب برتر آیلتس / تافل ، مطالب مهم و مفید را استخراج کرده ایم و بعد از حذف تکراری ها ، بقیه را در یک بسته ی غربال شده به همراه توضیح و تمرین ارایه می کنیم.

ما به شما نقشه ی راه و برنامه ی مطالعه ی روزانه و ساعتی میدهیم تا بدانید از ساعت اول در روز اول تا ساعت آخر قبل از آزمون چه باید کرد.

در آموزش مجازی باید به یک مجموعه ی واحد، مدون، و منظم که تحت نظر استاد خوش سابقه طراحی و اجرا میشود، اعتماد کنید و فقط با آن پیش بروید.

بهره گیری ، اعتماد ، و تعهد به یک برنامه مدون با جزییات کامل بصورت روزانه و هفتگی + نقشه ی راه + ارزشیابی به همراه پشتیبانی

و در نهایت ، یادتان باشد که در هر صورت و با هر سیستمی که اتخاذ میکنید، چند ساعت رفع اشکال / دوره ی نیمه حضوری (و یا از طریق اسکایپ) میتواند در تثبیت مطالب بسیار راهگشا باشد.

به عنوان نمونه این دوره ی عالی آیلتس مجازی را ببینید:

نگارش آیلتس جنرال – نگارش نامه

توصیه میکنیم مقالات زیر را هم بخوانید:

دیدگاه‌ خود را بنویسید

elit. ante. libero. ipsum leo quis at consectetur venenatis, accumsan adipiscing massa اسکرول به بالا